PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 681
ocen
7,4 10 1 70681
7,1 22
oceny krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

Końcowe kilka sekund

ocenił(a) film na 7

Mnie bardzo dobrze oglądało się ten film, naprawdę mocny monolog, cała prawda o USA :P Lecz najbardziej zaciekawiło mnie te kilka ostatnich sekund. Do końca myślałem, że jednak Monty uciekł z ojcem, założył rodzinę i... koniec filmu, ale przez te ostatnie sekundy. Hmm... czułem się trochę jak po zakończeniu "Mgły" Franka Darabonta.

Loskens

czyli twoim zdaniem monty wybral wiezienie, tak? ciekawe, kloce sie z kolezanka o te ostatnie kilka sekund filmu. ksiazka konczy sie zdaniem " to zycie mogloby sie nigdy nie wydazyc" , w filmie " this life was so close to never happened" dla mnie te zdania wskazuje na to, ze to zycie wlasnie sie wydazy.

ocenił(a) film na 9
blowingbubble

1. Mógł go zabić boss w klubie.
2. Mógł sam sobie strzelić w łeb, na początku filmu sam przecież o tym mówił. I jego przyjaciel także o tym wspomina czyli wie, że Monty byłby do tego zdolny.
A czy poszedł, niby końcówka jest mocno zrobiona, że pojechał do więzienia, ale jest jednak ta cząstka, że nie, że uciekł i żył jak w tej "alternatywnej historii".

ocenił(a) film na 8
Pyrovatis

On poszedł do więzienia , tamto to były tylko marzenia ,które chciał żeby sie spełniły. Żałował że tak sie to wszystko potoczyło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones