PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 668
ocen
7,4 10 1 70668
7,1 22
oceny krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

Świetny Nortnon.
Świetny Spike Lee.
Świetna scena przed lustrem.
Świetne zakończenie.
Świetna muzyka.
Świetna realizacja.

Edward Norton współczesnym Marlonem Brando?

Choć może porównanie akurat do Ojca Chrzestnego nie było zbyt fortunne, to jakoś mi się nasunęło...

Zygfryd666

powiedział ten co za jeden z najlepszych thrillerów uważa "autostopowicza"


film 25 godzina jest śiwetny, ale porównac go do ojca chrzestnego jest czystą kpiną



ośmieszasz sie coraz bardziej, ale czego spodziewać sie od gościa który w avatarze umieszcza wybitną polską gwiazdę

ocenił(a) film na 10
Leon_B_Fink

Klaudiusz Sevkovic to jest wybitna Polska gwiazda - przesłuchaj jego płytę! :D

A co do Autostopowicza, to jest moja subiektywna ocena - mi się szalenie podobał i nic ci do tego...

Co do porównania może masz racje... tak mi się nasunęło tylko i już... koleś wyluzj.

Zygfryd666

HAHAHA do czego ? do ojca chrzestnego ? to profanacja ! Autostopowicza (wersje pierwotna) tez uwazam za jeden z czolowych trilerow (nie mam najlepszego) ale to to jakis zart jest, prowokacja, niewiedza

ocenił(a) film na 10
Agape_2

Żadna prowokacja. Po prostu przesadziłem. Tylko, że obu dałem 10 i wtedy tak mi się jakoś skojarzyło. Teraz może już nie.

Autostopowicz jest nie tyle od nich gorszy, co inny (może nieco gorszy), ale tak jak piszecie - jest to jeden z najlepszych thrillerów.

Zygfryd666

predzej bym porownal do "dawno temu w ameryce" ... klimat NY (nawet w tym samym miejscu krecony), muzyka równie dobra....... i przyjazn... ponad wszystko

ocenił(a) film na 10
dontpanic

dontpanic - "Dawno temu w Ameryce" jeszcze nie widziałem (niestety, ale nadrobię).

Zygfryd666

ja tez niestety dopiero niedawno (jakies 2 miesiace temu) odkrylem ten znakomity film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones