PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33340}

25. godzina

25th Hour
7,4 70 668
ocen
7,4 10 1 70668
7,1 22
oceny krytyków
25. godzina
powrót do forum filmu 25. godzina

zdziwiłem się gdy spojżałem na ocene filmu, 8/10?? jak dla mnie film jest beznadziejny, jest nakręcony bez emocji, wszystko wydaje sie takie sztuczne, gdy go ogladałem wszystkie sceny wydawały mi się strasznie niespójne jakby każdy fragment pochodził z innego filmu.
nie polecam

ocenił(a) film na 10
lz85

Nie spójny? W którym momencie? Gdzie sztuczny? Film niesamowicie realny, bo toczy się wokól nas, przeżywamy tragedie głownego bohatera jak byla by ona nasza własna..

ocenił(a) film na 10
Raven_13

może chodziło mu o te retrospekcje tylko nie zajarzył że to były retrospekcje i dlatego film mu się wydał niespójny ;)

ocenił(a) film na 8
lz85

Bez emocji??!! Boże! Ja jak obejrzałem ten film to długo nie mogłem dojść do siebie ! Fantastyczny ! Prawdziwy ! Przejmujący ! Wpływający na psychike ! Jak dla mnie absolutne 10 na 10 ! Uważam ze autor tego postu jest po prostu za młody i nie zrozumiał tego dzieła.

ocenił(a) film na 8
lz85

Bez emocji??!! Boże! Ja jak obejrzałem ten film to długo nie mogłem dojść do siebie ! Fantastyczny ! Prawdziwy ! Przejmujący ! Wpływający na psychike ! Jak dla mnie absolutne 10 na 10 ! Uważam ze autor tego postu jest po prostu za młody i nie zrozumiał tego dzieła.

lz85

beznadziejny,sztuczny bez emocji? Ogladaj dalej filmy z seri Rambo itp. bo widze że znawca z ciebie jak kurzej dupy trąbka... Pozdrawiam mimo wszystko

ocenił(a) film na 10
kupson

Chłopak ma prawo do swojego zdania, ludzie...

Ale gdyby mu tak dać 21 gramów albo Zakochany bez pamięci to by chyba się pochlastał:)To byłby dopiero niespójny film:)

Pozdrawiam

Kloniu

21 ma w ulubionych :P, co oczywiście nie zmienia faktu, że zbyt obiektywny to on nie jest :]

W ogóle wypowiedź śmieszna...

ocenił(a) film na 9
Kismeth

no, śmieszna, jakby troche tego filmu nie zajarzyl... ale dobra kazdy ma prawo do swojego zdania, nie wszyscy lubia dobre kino;P

pozdrawiam mimo wszystko

ocenił(a) film na 10
lz85

HAHAHA Dobre bez emocji :P Ten film jest pełen emocji. A historia tak prawdziwa, bohater tak realny, że nie wiem jak ktoś tego może nie widzieć... a szkoda przez takie osoby ocena filmu leci w dół :/

ocenił(a) film na 10
lz85

przykro mi ale chyba Tobie brak emocjonalności. Film jest cudownie realistyczny, a to że akcja rozwija sie powoli, to jego zaleta. Mnie przekaz filmu wcisnął w fotel, więc proponuję obejrzeć go jeszcze raz, uważniej,pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
lz85

oczywiście, że beznadziejny, bez emocji, sztuczny i niespójny... ale komentarz:p kocham ten film, jest piorunujący, ale każdy ma prawo do swojego zdania.
gorąco polecam:)

ocenił(a) film na 9
lz85

Sztuczne?? Facet idzie do wiezienia za narkotyki doba dzieli go od odsiadki wiec wspomina swoje zycia zegna sie z ojcem , przyjaciolmi i dziweczyna. Co w tym sztucznego ?

ocenił(a) film na 10
lz85

Co ty robisz na filmwebie? 1/10 To tak jak byś się Spikowi Lee w twarz spawiował. Ochujałeś? Ciekawe jakie oceny dajesz filmow klasy B? Rewelacyjnie zagrany film (Norton rządzi), podejmujący wiele tematów i zawierający dużą dawkę emocji film. Oby więcej takich i mniej takich ocen jak twoja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones