filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Sputnik
2014
http://www.sputnikfestiwal.pl/
Sputnik - Festiwal Filmów Rosyjskich
Data wręczenia nagród:
30 listopada
Miejsca:
Kino Kinoteka, Warszawa
Festiwal odbył się w dniach 20-30 listopada 2014r.
Sputnik - Grand Prix
Pierwsze miejsce
wygrane
Jak mam na imię
(2014)
Nigina Sayfullaeva
Drugie miejsce
wygrane
Dureń
(2014)
Yuriy Bykov
Wezwany do awarii hydraulik Dima zaczyna zdawać sobie sprawę, że stary budynek, w którym się znajduje, wkrótce runie.
Trzecie miejsce
wygrane
Gwiazda
(2014)
Anna Melikyan
Udział w festiwalu
nominacje
9 dni i jeden poranek
(2014)
Vera Storozheva
Do widzenia mamo
(2014)
Svetlana Proskurina
Film o Aleksiejewie
(2014)
Mikhail Segal
Klasa specjalna
(2014)
Ivan I. Tverdovskiy
Kombinat "Nadzieja"
(2014)
Natalya Meshchaninova
Tak, tak
(2014)
Valeriya Gay Germanika
Trudno być Bogiem
(2013)
Aleksey German
Welkome Home
(2014)
Angelina Nikonova
Wyróżnienie
wygrane
Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna
(2014)
Andriej Konczałowski
Biały mech
(2014)
Vladimir Tumayev
Próba
(2014)
Aleksandr Kott
Ten ostatni rok
(2014)
Oksana Bychkova
Sputnik - Nagroda Publiczności
Zdobywca
wygrane
Dureń
(2014)
Yuriy Bykov
Wezwany do awarii hydraulik Dima zaczyna zdawać sobie sprawę, że stary budynek, w którym się znajduje, wkrótce runie.
Mały Sputnik
Udział w sekcji
nominacje
Alosza Popowicz i Wąż Tugaryn
(2004)
Konstantin Bronzit
Dobrynia Nikitycz I Smok Gorynycz
(2006)
Ilya Maksimov
Ilja Muromiec i Słowik-Rozbójnik
(2007)
Vladimir Toropchin
Iwan Carewicz i Szary Wilk
(2011)
Vladimir Toropchin
+3
Udział w sekcji
Kiwaczek
(1972)
Szapoklak
(1974)
Kiwaczek idzie do szkoły
(1983)
Krokodyl Gena
(1969)
Kiwaczek
(1972),
Szapoklak
(1974),
Kiwaczek idzie do szkoły
(1983),
Krokodyl Gena
(1969)
Roman Kachanov
Kraina grzecznych dzieci
(2013)
Olga Kaptur
Królowa Śniegu
(2012)
Vladlen Barbe
,
Maksim Sveshnikov
Masza i niedźwiedź
(2009)
Roman Kozich
,
Denis Chervyatsov
,
Oleg Uzhinov
,
Olga Baulina
,
Marina Nefedova
,
Oleg Kuzovkov
Skrzydła
(2012)
Olga Lopato
Śmieszaczki
(2004)
Anatoly Prokhorov
Trzej bohaterowie i Szamachańska Caryca
(2010)
Sergei Glezin
+2
Udział w sekcji
Vinni Pukh idyot v gosti
(1971)
Kubuś Puchatek
(1969)
Vinni Pukh i den zabot
(1972)
Vinni Pukh idyot v gosti
(1971),
Kubuś Puchatek
(1969),
Vinni Pukh i den zabot
(1972)
Fyodor Khitruk
Wilk i Zając
(1969)
Vyacheslav Kotyonochkin
Sekcja 'Kalejdoskop'
Udział w sekcji
nominacje
8 pierwszych randek
(2012)
David Dodson
,
Sasha Malarevsky
Chagall - Malevich
(2014)
Aleksandr Mitta
Długie i szczęśliwe życie
(2013)
Borys Chlebnikow
Dubrowski
(2014)
Kirill Mikhanovsky
,
Aleksandr Vartanov
Dwie kobiety
(2014)
Vera Glagoleva
Gorzko!
(2013)
Zhora Kryzhovnikov
Ja nie wracam
(2014)
Ilmar Raag
Ósemka
(2013)
Aleksiej Uczitiel
Romans z kokainą
(2013)
Gennadiy Sidorov
Sekcja 'The Best of Sputnik'
Udział w sekcji
nominacje
Będę przy tobie
(2011)
Pavel Ruminov
Córka
(2012)
Natalya Nazarova
,
Aleksandr Kasatkin
Dzień w Juriewie
(2008)
Kiriłł Sieriebriennikow
Elena
(2011)
Andriej Zwiagincew
Geograf przepił globus
(2013)
Aleksandr Veledinsky
Iwan, syn Amira
(2013)
Maksim Panfilov
Jak spędziłem koniec lata
(2010)
Aleksey Popogrebskiy
Kierowca dla Wiery
(2004)
Paweł Czuchraj
Major
(2013)
Yuriy Bykov
Metro
(2012)
Anton Megerdichev
Miejsca intymne
(2013)
Aleksey Chupov
,
Natasha Merkulova
Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków
(2012)
Aleksiej Fiedorczenko
Opowieści
(2012)
Mikhail Segal
Papierowy żołnierz
(2008)
Aleksey German Jr.
Portret o zmierzchu
(2011)
Angelina Nikonova
Pragnienie
(2013)
Dmitriy Tyurin
Proste sprawy
(2007)
Aleksey Popogrebskiy
Syberia, Monamour
(2011)
Vyacheslav Ross
Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze
(2010)
Dmitrij Wasiukow
Taniec Delhi
(2012)
Iwan Wyrypajew
Żyła sobie baba
(2011)
Andrey Smirnov
Wyróżnieni w roku 2014
Dureń
(
2/2
)
Ten ostatni rok
(
1/1
)
Białe noce listonosza Aleksieja Triapicyna
(
1/1
)
Jak mam na imię
(
1/1
)
Gwiazda
(
1/1
)
Próba
(
1/1
)
Biały mech
(
1/1
)
Kubuś Puchatek
(
0/1
)
Wilk i Zając
(
0/1
)
Kiwaczek
(
0/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.