filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Slamdance
2011
https://slamdance.com/festival/
Festiwal Filmowy Slamdance
Data wręczenia nagród:
20 stycznia
Główna Nagroda Jury
Najlepszy film
wygrane
Stranger Things
(2010)
Eleanor Burke
,
Ron Eyal
Udział w konkursie głównym
nominacje
Atrocious
(2010)
Fernando Barreda Luna
Beneath Contempt
(2011)
Benjamin Brewer
Drama
(2010)
Matias Lira
Fred & Vinnie
(2011)
Steve Skrovan
Modern Imbecile's Planet World
(2010)
Doug Manley
Pleasant People
(2010)
David Bonawits
Snow On Tha Bluff
(2011)
Damon Russell
The Beast Pageant
(2010)
Jon Moses
,
Albert Birney
Without
(2011)
Mark Jackson
Złotouści
(2011)
Simon Arthur
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Bhopal: życie po katastrofie
(2010)
Max Carlson
Udział w konkursie na najlepszy film dokumentalny
nominacje
Fordson: Faith, Fasting, Football
(2010)
Rashid Ghazi
Last Fast Ride: The Life, Love and Death of a Punk Goddess
(2011)
Lilly Scourtis
Road Dogs
(2011)
Shane Aquino
Scrapper
(2011)
Stephan Wassmann
Shunka
(2011)
C.J. Gardella
Superherosi
(2011)
Michael Barnett
Najlepszy krótkometrażowy film animowany
wygrane
Bottle
(2010)
Kirsten Lepore
Najlepszy krótkometrażowy film dokumentalny
wygrane
Oaks
(2011)
Charles Wittenmeier
Najlepszy krótkometrażowy film fabularny
wygrane
Bird
(2011)
Pyotr Stupin
Nagroda Specjalna Jury
Wyróżnienie za występ aktorski
wygrane
Without
(2011)
Joslyn Jensen
Wyróżnienie Specjalne Jury
Dla filmu dokumentalnego
wygrane
Fordson: Faith, Fasting, Football
(2010)
Rashid Ghazi
Dla filmu fabularnego
wygrane
Without
(2011)
Mark Jackson
Dla krótkometrażowego filmu fabularnego
wygrane
Son of None
(2010)
Todd Looby
Nagroda Publiczności
Najlepszy film
wygrane
Złotouści
(2011)
Simon Arthur
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Bhopal: życie po katastrofie
(2010)
Max Carlson
Nagroda Specjalna
Nagroda 'Spirit of Slamdance'
wygrane
Shunka
(2011)
C.J. Gardella
Nagroda Panasonic AF100
wygrane
Modern Imbecile's Planet World
(2010)
Kevin M. Brennan
,
Louis Holland
,
Doug Manley
Nagroda Vision za zdjęcia
wygrane
Shunka
(2011)
Corey Gegner
,
C.J. Gardella
,
Andrew Brinkman
Nagroda w konkursie Slamdance / Adobe Re-cut dla filmu fabularnego
wygrane
Superherosi
(2011)
Theodore James
,
Michael Barnett
Nagroda w konkursie Slamdance / Adobe Re-cut dla filmu krótkometrażowego
wygrane
Hello Caller
(2011)
Tom Lenk
,
Andrew Putschoegl
newsy
zobacz wszystkie
Slamdance przyznaje nagrody
Festiwal Slamdance ogłosił program projekcji
Wyróżnieni w roku 2011
Without
(
2/3
)
Shunka
(
2/3
)
Bhopal: życie po katastrofie
(
2/2
)
Złotouści
(
1/2
)
Superherosi
(
1/2
)
Modern Imbecile's Planet World
(
1/2
)
Fordson: Faith, Fasting, Football
(
1/2
)
Stranger Things
(
1/1
)
Son of None
(
1/1
)
Bottle
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.