filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Kanadyjski MFF
2011
https://www.canfilmfest.ca/
Kanadyjski Międzynarodowy Festiwal Filmowy
Data wręczenia nagród:
5 kwietnia
Nagroda Festiwalowa
Wielka Nagroda Jury
wygrane
Seducing Charlie Barker
(2010)
Amy Glazer
Najlepszy film fabularny
wygrane
Behind Your Eyes
(2010)
Clint Lien
Nagroda Specjalna Jury
wygrane
Blindfold
(2011)
Teace Snyder
The Secret Friend
(2010)
Flavio Alves
Nagroda Specjalna Jury II
wygrane
Flint Creek
(2010)
Chris Hall
Nagroda Specjalna Jury III
wygrane
Kanowna
(2010)
Chris Richards-Scully
Najlepszy film kanadyjski
wygrane
Fallen Before Falling
(2010)
James Dubbeldam
Nagroda Specjalna Jury dla filmu dokumentalnego
wygrane
The Story
(2010)
Steve Bellamy
Najlepsza aktorka
wygrane
[Raimonda Skeryte]
Raimonda Skeryte
jako Eponine w filmie
Land Without Shadows
(2010)
Najlepsza komedia
wygrane
Unfortunate Fate
(2010)
Marc-Andre Miron
Najlepszy aktor
wygrane
[Scott Butler]
Scott Butler
jako Ronan Abeo w filmie
Abeo
(2010)
Najlepszy debiut reżyserski
wygrane
David and Goliath
(2010)
George Zaverdas
Najlepszy dramat
wygrane
Collectables
(2010)
Jacob Proctor
Najlepszy film edukacyjny
wygrane
Mashed
(2010)
Adam Fisher
Najlepszy film familijny
wygrane
Alex and the Ghosts
(2009)
Éric Warin
Najlepszy film fantasy
wygrane
Trio
(2010)
Danny Aiello III
Najlepszy film krótkometrażowy
wygrane
The Shoes Maketh the Man
(2010)
Tarek Sursock
Najlepszy film niezależny
wygrane
Quiet at Dawn
(2009)
Rob Blackie
Najlepszy film studencki
wygrane
Interception
(2010)
Keith Hodder
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
Cud pizzy
(2010)
Tony Grisoni
Najlepszy krótkometrażowy film kanadyjski
wygrane
Timothy and the World of Tomorrow
(2010)
Daniel Labossiere
Najlepszy reżyser
wygrane
[Joseph Albanese]
Joseph Albanese
Clemency
(2010)
Najlepszy scenariusz
wygrane
Artillerie Lourde
(2010)
Guillaume Falardeau
Najlepszy thriller
wygrane
Shuffle
(2010)
Garrett Bennett
Wyróżnieni w roku 2011
Seducing Charlie Barker
(
1/1
)
Flint Creek
(
1/1
)
Timothy and the World of Tomorrow
(
1/1
)
Trio
(
1/1
)
Behind Your Eyes
(
1/1
)
Clemency
(
1/1
)
Alex and the Ghosts
(
1/1
)
Kanowna
(
1/1
)
Interception
(
1/1
)
Shuffle
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.